MEZUN ZİYARETLERİ WEB SİTESİ
′87 AYLİN KURT - KURTSAN HOLDİNG

SK-SAL İstanbul Profesyonel İş Ağı ziyaretleri kapsamında Kurtsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı '87 Aylin Kurt'u ziyaret ettik. Ziyaretimizde SK-SAL İstanbul Derneği olarak Aylin Kurt'un lise, üniversite ve iş hayatı ile ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

 

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat mezunu olan mezunumuz iş hayatına Garanti Bankası'nda farklı şubelerde dış ticaret bölümünde başlamış daha sonra yine aynı bankanın genel müdürlüğünde hazine bölümünde çalışmıştır. Banka tecrübesinden sonra aile şirketi olan Kurtsan Holding'de finans müdürlüğü, şirketlerin genel müdür yardımcılığı ve daha sonra genel müdürlüğünü yapmıştır.

 

Şu anda ise ​Kurtsan Holding bünyesinde​ ​dermatoloji ve soğuk algınlığı ilaçları alanında uzmanlaşmış KURTSAN İLAÇLARI A.Ş., tıbbi flasterler, yara bantları ve hastane malzemeleri üreterek dağıtımını yapan KURTSAN MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş., bitkisel saç ve cilt bakım ürünlerde Türkiye’nin lideri OTACI BİTKİSEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET A.Ş., dünyanın tanınmış besin hammaddeleri temsilciliği ile hizmet veren KURMED ULUSLARARASI TİCARET LTD. şirketleri ile Büyük Eczane ve KURTSAN BİLİM SANAT EĞİTİM VAKFI ​grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak profesyonel iş hayatına devam etmektedir.

 

Bizleri kabul ederek gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbete ev sahipliği yapan mezunumuz Aylin Kurt'a teşekkür ederiz.