TANITIMLAR MENÜ
WIEN CROISSANT & COFFEE - ′07 SENAY YURTSEVER

Mezun İş Ağı'nın bugünkü konuğu: 2007 mezunumuz Senay Yurtsever'in girişimi Wien Croissant & Coffee.

 

Gıda Mühendisi olarak meslek hayatına başlayan mezunumuz kazandığı ceşitli deneyimler sonrası, 2022 Ekim ayında Samsun'un kalbi Atakum'da kendi işletmesinin kapılarını misafirlerine araladı.

 

Fransa’dan mutfağımıza giren ve damak tadımıza uygunluğu ile bilinen kruvasan kadar zahmetli bir lezzeti başarıyla sunan mekânın oldukça mütevazı, sade ve huzurlu bir havası var.  

 

Katkı maddesi kullanılmadan, tere yağı ile yaptıkları ve her damak tadına hitap edebilecek, günlük taze kruvasanlarının tatlı ve tuzlu çeşitleri oldukça zengin.

 

Sıcak bir ambiyans altında hizmet veren Wien’in ürünleri kruvasanlarla da sınırlı değil üstelik. Kahvaltı ve tatlılarıyla, günün her saatine yakışır lezzetleriyle menü oldukça zengin. Güne keyifli bir başlangıç ya da tatlı bir mola için oldukça iyi bir seçenek.

 

Sevimli ve samimi bu yerde oturup, mis kokulu bir kahve eşliğinde tüm tatları yerinde tadabileceğiniz gibi, yemeksepeti ve trendyolyemek uygulamalarıyla paket servis hizmetinden faydalanarak evinizde de deneyimleyebilirsiniz. 

 

Adres: Körfez Mh. 5003. Sk Çankaya Sitesi Atakum/ Samsun
Telefon: 0535 878 88 95

Menü

İnstagram : @wienbakerysamsun
Facebook : Wien Bakery