MEZUN ZİYARETLERİ
′81 HAKAN SEMİZOĞLU - ADO MADENCİLİK

SK-SAL İstanbul Mezunlar Arası İş Ağı projemiz kapsamında  '81 Mezunu Hakan Semizoglu'nu ziyaret ettik. Ziyaretimizde SK-SAL İstanbul Derneği olarak projelerimizden bahsederek keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Özellikle Mezunlar Arası İş Ağı Projesi ve Tik-Tak Mentorluk Projemiz kapsamında yaptığımız çalışmaları aktardığımız Hakan Semizoğlu ile katkı sağlayacağı birçok noktada fikir alışverişinde bulunduk.
 

Mezunumuz Hakan Semizoğlu, kariyerinde birçok satış, satınalma, dış ticaret pozisyonunda görev almış, Borusan Mannesmann'da Genel Müdür Yardımcılığı dahil olmak üzere firmalarda 1987 yılından itibaren yöneticilik dahil çeşitli kademelerde çalışmış, ayrıca kendi şirketinde danışmanlık hizmetleri de vermiştir.

Şu anda ise Türkiye’nin en önde gelen barit üreticileri arasında yer alan Ado Madencilik'te Satış Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Kendisine bu güzel sohbete ev sahipliği yaptığı için teşekkür ederiz.

Mezunumuzdan aldığımız bilgiler, fikirler; kendisi ve diğer mezunlarımızın da desteğiyle bu çemberi ve ağımızı çok hızlı bir şekilde genişletmeye, mezunlarımızdan ve yaptığımız çalışmalardan sizleri habersiz bırakmamaya devam edeceğiz. Ziyaretlerimiz ve çalışmalarımız için bizi izlemeye devam edin.