TANITIMLAR
DATA TUR - ‘76 IŞIK ACUNER SELİK

Mezun İş Ağı'nın bugünkü konuğu: 1976 mezunumuz Işık Acuner Selik'in ortağı olduğu DATA TUR.

 

DATA TUR, turizm sektöründe kurucularının 70’li yıllardan başlayan deneyimlerinin ürünü olarak 2007 yılında kurulmuştur.

 

Ağırlıklı olarak Almanya’dan ve dünyanın farklı noktalarından ülkemize çok sayıda  turist grupları getiren A grubu seyahat acentası olarak, programlarını deniz-kum-güneş üçgeniyle sınırlamadan, ülkemizin kültürel değerlerini ve varlıklarını öne çıkaran özgün rotalar belirlemeyi ilke edinmiştir. Tarihi dokusu, arkeolojik mirası, doğal güzellikleri ile ülkemizi yurtdışında en üst düzeyde temsil ederek dünya turizm sektöründe etkin olarak varolmak hedefiyle, incoming operasyonlarını halen devam ettirmektedir.

 

2016 yılından başlayarak yeni ve heyecanlı bir yolculuğa daha yelken açan DATA TUR, yerli misafirler için İstanbul turlarının yanısıra, muhtelif Yurtiçi ve Yurtdışı destinasyonlarda ‘Butik Kültür Turları’ düzenlemektedir. Alanında sektörün güvenilir, tanınan, sayılı firmalarındandır.

 

DATA TUR, uzun yılların birikimiyle, güven ve dostluk ortamı içinde düşlerinizi gerçekleştirmek üzere; ülkemizin ve dünyanın en özel seyahat noktalarında ulaşılabilir koşullar ve farklı konseptlerle pek çok alternatif sunmaktadır. Görmeyi arzu ettiğiniz ya da öneriler arasından seçeceğiniz destinasyonlarda tercihlerinize uygun gezi planlaması hazırlayarak, unutulmaz bir deneyim yaşamanız için yanınızda olacaktır.

DATA TUR; aileniz ve dostlarınızla kapalı grup geziler, kurumsal seyahat organizasyonları ve özel gün kutlamalarınızda sevinç, neşe ve umudu hayatlarınıza yansıtabilmeyi kendisine misyon edinmiştir...

 

Düşlerinizi gerçekleştirmek üzere siz mezunlarımız da DATA TUR’a davetlisiniz...

 

 "Seyahat etmek, yaşamı tutkuyla keşfetmek ve anlamaktır.

 

Seyahat etmek, güzellikleri paylaşmak ve sevgiyle çoğalmaktır.

 

Seyahat etmek, kendiniz ve sevdikleriniz için en değerli armağandır.

 

Güzel Günlere, Daha Yaşanılır Bir Dünyaya ve İçten Dostluklara M E R H A B A"

 

 

Farklılık detaylarda gizlidir…

 

 

Detaylı bilgi ve iletişim için;

 

Instagram: dataturizm
www.dataturizm.com.tr

info@dataturizm.com.tr
0532 277 24 87 / 0532 245 56 38 

 

  • SK-SAL mezunları için avantajlı fiyat uygulaması yapılacaktır.