ISLER CANADA IMMIGRATION- ′97 HAKAN İŞLER

Mezun İş Ağı'nın bugünkü konuğu: '97 mezunumuz Hakan İşler ve firması Isler Canada Immigration.

 

ICCRC Lisanslı Kanada Göçmenlik Firması sahibi mezunumuz Kanada'ya yerleşip yeni bir yaşam kurmayı hedefleyenlere ya da eğitimine Kanada'da devam etmek isteyenlere Kanada göçmenlik kanun ve prosedürlerine uygun şeffaf, dürüst ve güvenilir danışmanlık hizmeti veriyor.

 

Kanada Göçmenlik Danışmanları Denetleyici Kurulu (ICCRC) tarafından lisanslandırılmış göçmenlik danışmanı ve "Isler Canada Immigration" şirketinin kurucusu olan İşler, yaklaşık 20 yıldır Kanada'nın Pasifik Okyanusu kıyısındaki dünyaca ünlü kenti Vancouver'da yaşıyor. 2001 yılında üniversite öğrencisi olarak gittiği Kanada'ya yerleşen ve bu ülkenin vatandaşlığına geçen İşler, Kanada’da yeni bir hayata başlamak isteyenlere rehberlik etmek amacıyla Vancouver Ashton College’da Kanada Göçmenlik Danışmanlığı eğitimi aldı. ICCRC sınavını başarıyla geçip lisansını alarak  “Regulated Canadian Immigration Consultant (RCIC)” olarak kariyerine başladı.  

 

Kanada'ya yerleşmeyi veya eğitiminizi Kanada’da devam ettirmeyi planlıyorsanız, bunu gerçekleştirmiş ve bu ülkenin yaşam tarzını içselleştirmiş 97 mezunumuz Hakan İşler, sizlere dürüst ve samimi bir şekilde rehberlik edebilir. Isler Canada Immigration'ın internet sayfasını ziyaret edip ücretsiz değerlendirme formunu (Assessment Form) doldurarak ilk adımı kolayca atabilirsiniz.

 

Globalleşen Dünya’ya açılan kapıda öncelikli tercih edilen ülkelerin başında gelen Kanada’ya bayrak açmak istiyorsanız eğer, Kanada Göçmenlik, Mültecilik, Vatandaşlık ve Eğitim konularındaki son gelişmeleri en doğru şekilde öğrenmek için Hakan İşler'i sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

Instagram   ►Facebook   ►YouTube   ►Linkedin