DEREN ET VE GIDA ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş. / YASON GURME - ′93 KUBİLAY OKUR

Mezun İş Ağı'nın bugünkü konuğu: '93 mezunumuz Kubilay Okur'un sahibi olduğu Ordu'da bulunan YASON GURME.

Yason Gurme hizmet anlayışının temelinde yatan “Kalite + Güven + Memnuniyet = Süreklilik” ilkesinden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

 

1997 yılında İstanbul’da ticaret hayatına başlayan mezunumuz 2015'de Ordu’da Deren Et ve Gıda Ürünleri San.Tic. A.Ş.’yi kurmuş, 2017'de Yason markasını tescil ettirerek şarküteri kafe sektöründe Yason Gurme olarak faaliyetine başlamıştır.


İstanbul, Ordu, Kastamonu, Gemlik, Antalya, Kırklareli, İzmir, Vakfıkebir, Kıbrıs, Manisa, Bursa ve Balıkesir ‘de yer alan, TSE ve ISO kalite standartları paralelinde üretim yapmakta olan alanında öncü tesislerden tedarik ettiği ürünlerin, müşteri portfoyünü oluşturan catering kuruluşları, lüks restoranlar, oteller, seçkin şarküteri, yerel market zincirlerine dağıtımını yapmaktadır.


Toptan ve perakande satış yöntemiyle hizmet veren Deren Et ve Gıda müşterilerin yüksek kalitedeki ürünlere optimum fiyatlarla sahip olabilmesini hedeflemektedir. Yason Gurme olarak bu ürünleri son tüketiciye ulaştırmaktadır.


Ürün yelpazesini müşterilerinden gelen talep doğrultusunda genişleten Deren Et ve Gıda, et ürünleri (sucuk,salam,sosis,pastırma), zeytin, peynir çeşitleri,reçel, donuk ürün, içecek grubu başta olmak üzere geniş ürün gamı ile değerli müşterilerinin hizmetindedir.

 

Üstelik tüm Türkiye'ye 200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo, Ordu içi alışverişlerde ise teslimat firma tarafından yapılmaktadır.

 

%10 indirim kazanmak için hediye koduna SKSAL yazabilirsiniz.

 

Yason Gurme Mobil Uygulamaları için;
Android / IOS

 

Yason Gurme Sosyal Medya Hesapları için;
Facebook / Instagram

 

Adres : Cumhuriyet Mahallesi 1267 Sokak No:9/A, 52200 Altınordu/Ordu
İrtibat Tel : 0 452 500 00 55
WhatsApp: 0 552 561 20 55